Hodinový manžel si poradí so všetkými činnosťami okolo domu

Hodinový manžel a jeho služby

Na Slovensku je veľa domácností, v ktorých žijú len samotné ženy, prípade aj páry, ktoré nie vždy zvládnu všetky činnosti okolo domu. Niekedy je to z nevedomosti, niekedy zo zdravotných dôvodov a niekedy preto, že niektoré práce si vyžadujú určitú aj remeselnú zručnosť. V prípade, že potrebujete pomoc šikovného remeselníka alebo len človeka, ktorý pomôže, je tu hodinový manžel. Hodinový manžel si poradí s drobnými opravami, úpravami, s prácami v interiéri ale aj v exteriéri domu. Hodinový manžel je tu pre všetky vekové skupiny obyvateľstva. Pomoc šikovných mužov ocenia mladé páry ale aj starší ľudia ktorí nevládzu niektoré činnosti vyriešiť zo zdravotných dôvodov, osamelé ženy, ktoré si skutočne nevedia poradiť. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete, ako si poradiť v prípade, že sa vám pokazí chladnička, televízor, práčka či mikrovlnka, alebo v prípade, že potrebujete namontovať svietidlo a podobne.

Portfólio hodinového manžela

Spoľahlivý hodinový manžel
Služby hodinového manžela sa zameriavajú hlavne na opravy

V hodinovom manželovi nájdete remeselníka, ktorý pomôže s drobnými opravami v rámci elektroinštalácií, vodoinštalácií, ako výmena elektrických zásuviek, vypínačov, vodovodných batérií, rád pomôže pokosiť záhradu, rýľovať, zavesiť obraz, maľovať a rôzne ďalšie činnosti. Hodinový manžel nie je len jeden odborník na všetky práce. Je to celá skupina, ktorá sa zameriava na rôzne činnosti. Niekto vie riešiť vodoinštalácie, elektroinštalácie, niekto vie pomôcť so sťahovaním, maľovaním, s vešaním obrazov, čistením bazéna, niekto vie ostrihať na jar ovocné stromy, niekto rýľovať, kosiť trávnik a podobne.

Hodinový manžel skutočne pre všetkých

Niekedy sa stáva, že aj keď je doma šikovný domáci kutil, nemá na niektoré činnosti čas. Aj vtedy je práca hodinového manžela plne k dispozícii. Sú to spoľahliví, šikovní a ochotní profíci, ktorých sprevádza kvalita a profesionalita. Cena za prácu hodinového manžela je rôzna. Je daná časom stráveným prácou a náročnosťou práce. Po skontaktovaní sa firma pošle odborníka práve na danú oblasť. Ten vyhodnotí prácu, prípade vypracuje cenovú ponuku. Po odsúhlasení sa ihneď pustí do práce. Takže nech sa už u vás doma vyskytne akýkoľvek problém, s ktorým si nebudete vedieť poradiť, určite zavolajte tohto skúseného odborníka, ktorý rád pomôže a poradí. S jeho prácou budete určite spokojný. Viac informácií o práci hodinového manžela, o cenovej ponuke a ďalších zaujímavých skutočnostiach sa dozviete po navštívení nasledujúcej internetovej stránky: https://www.na-hodinku.sk/.