Ako prebieha odvoz nábytku Bratislava s firmou?

Odvoz nabytku Bratislava a ďalšie služby

Možno ste sa ocitli v situácii kedy ste sa potrebovali presťahovať, vypratať si svoj byt či zabezpečiť odvoz nabytku Bratislava. Ako prvé ste určite zvážili vlastné možnosti prepravy vášho majetku. Ak ste však nedisponovali s dostatočným počtom pomocníkov alebo ste nemali k dispozícii väčšie auto či dodávku, tak vaše plány presťahovať sa svojpomocne stroskotali. Netreba však zúfať, nakoľko v súčasnosti existuje veľké množstvo sťahovacích firiem, ktoré poskytujú rôzne služby. Poďme sa však spolu pozrieť na to, ako napríklad taký odvoz nábytku v Bratislave prebieha. V prvom rade musíte mať ujasnené, ktorý nábytok a ďalšie veci potrebujete odviesť. Nie vždy je totiž ľahké vzdať sa určitej veci, s ktorou máte sentimentálny vzťah. Následne je potrebné povedať firme na odvoz nábytku o tom, ak je nejaká vec nebezpečná pre životné prostredie, prípadné ak sa dá ekologicky recyklovať. Aj takéto činnosti vie profesionálna firma zrealizovať.

Postup pri odvoze nábytku v Bratislave krok po kroku

Odvoz nabytku Bratislava s profesionálmi

Kroky pri odvoze nábytku v Bratislave

Po zozname vecí, ktoré potrebujete odviesť vám firma zostaví cenovú ponuku či už na základe fotiek alebo osobnej obhliadky priestorov. Niektoré firmy to robia za poplatok iné zadarmo. Preto si treba už hneď na začiatku vybrať serióznu firmu bez skrytých poplatkov. Ak vám cena vyhovuje, tak si s firmou dohodnete dátum a čas odvozu nábytku. Treba si uvedomiť, že cena sa samozrejme bude odvíjať nielen od počtu a veľkosti nábytku, ale aj od prepravnej vzdialenosti z miesta A do miesta B.

Firma na odvoz nábytku v Bratislave bez príplatku za víkend či sviatok?

Áno, je to neuveriteľné, ale existuje aj taká. Firma Easy-sťahovanie poskytuje svoje spoľahlivé služby nielen v pracovných dňoch, ale aj cez víkendy a sviatky bez poplatku. Navyše vám poskytne aj niekoľko krabíc pre vaše pohodlnejšie sťahovanie. Navyše ako bonus nezáleží na tom, či máte jeden kus alebo sto kusov nábytku, poradí si so všetkým.  Ak máte krehký nábytok, prípadne je na ňom aj sklo nezabudnite ho dostatočne obaliť napríklad do bublinkovej fólie prípadne do iného obalového materiálu. Predídete tak prípadnému poškodeniu nábytku alebo jeho častí počas manipulácie či počas samotnej prepravy.