Pracovné odevy môžu byť bezpečné aj trendové

Pracovné odevy s reflexnými prvkami

Reflexný prvok na bunde, oceľová špica na topánkach, prilba na hlavu,rovnošata, či biely plášť. V každej dobrej firme by malo platiť,že bezpečnosť a čistota má byť na prvom mieste a každá dobrá firma by mala svojich zamestnancov vybaviť pracovnými odevmi.Pracovné odevy nie sú len dobrým ochranným prvkom, ale častokrát aj vizitkou spoločnosti. Keď nie inak tak aspoň natlačeným alebo vyšitým logom na pracovnej odevy. Či už pracujete v stavebníctve, zdravotníctve, gastronómií, v potravinárstve, v laboratóriu , na daždi či v teple – všade potrebujete pracovný odev. Samozrejme , že je rozdiel , či ste stavbár a potrebujete montérky s piatimi vreckami na klince , kladivo, meter alebo ste čašníčka a potrebujete v prvom rade vyzerať dobre. V tomto nie je žiadny problém. Ponúkajú mnoho typov pracovných odevov. Zdravotnícke , pracovné odevy do dažďa, na zimu,na leto, na prechodné obdobie, dokonca aj ponožky, čiapky,rukavice,ktoré sú nevyhnutné pri mnohých prácach,či reflexné pracovné odevy, ktoré sa dnes používajú takmer všade.

Pracovný odev na všetky príležitosti

Špeciálne pracovné odevy

Bezpečnosť v pracovných odevoch

Minimálne väčšina vrchných odevov ako montérky,bundy,čiapky majú aspoň jeden reflexný prvok. Je pravdou, že reflexné prvky na pracovných odevov sú veľmi dobrým nápadom. Čo taký zvárač alebo chemik? Aj oni potrebujú pracovný odev. A nie hocijaký. Osobitnou kategóriou sú tzv. špeciálne pracovné odevy. Zaraďujú sa tu odevy s nehorľavou úpravou ako sú nehorľavé rukávniky, ponožky,kapucňa, ďalej sú to antistatické pracovné odevy, protiporezné , kyselinoodolné, zváračské odevy, ktoré v mnohých prípadoch bývajú kožené , či odevy, ktoré odolávajú extrémnym teplotám. V tejto kategórií sú naozaj odevy,ktoré sa bežne nenosia a preto sú na tieto pracovné odevy aj špeciálne obchody.

Potrebujete špeciálne pracovné odevy?

Čo taký zvárač alebo chemik? Aj oni potrebujú pracovný odev. A nie hocijaký. Osobitnou kategóriou sú tzv. špeciálne pracovné odevy. Zaraďujú sa tu odevy s nehorľavou úpravou ako sú nehorľavé rukávniky, ponožky,kapucňa, ďalej sú to antistatické pracovné odevy, protiporezné , kyselinoodolné, zváračské odevy, ktoré v mnohých prípadoch bývajú kožené , či odevy, ktoré odolávajú extrémnym teplotám. V tejto kategórií sú naozaj odevy,ktoré sa bežne nenosia a preto sú na tieto pracovné odevy aj špeciálne obchody.

Odkiaľ ste alebo pracovné odevy s logom spoločnosti

Pracovnú odevy v mnohých prípadoch majú aj výraznú výpovednú hodnotu o danej spoločnosti či firme. Mnohé firmy sa snažia svojich zamestnancov odievať do rovnakých alebo podobných pracovných odevov, na ktorých je zvyčajne vyšité, natlačené alebo nalepené logo danej spoločnosti. Je to v určitej miere aj známka dôveryhodnosti danej spoločnosti. Keď vám pri dverách zazvoní servisný technik, ktorý vám chce nainštalovať internet a je oblečený v riflach a bunde po staršom bratovi, predsa len máte trochu obavy,či ho pustiť dnu. Na druhej strane , keď vám pri dverách zazvoní pán v poriadnom pracovnom odeve s jasným logom na bunde, vaše obavy sa zmenšujú. Ak potrebujete pracovný odev navštívte stránku  https://www.dualbp.eu/ a vyberte si to najlepšie pre vás.