WC pre psa- áno alebo nie?


Vlastniť domáceho miláčika so sebou prináša obrovskú zodpovednosť. Určite ste to zažili aj na vlastnej koži, keď musíte so psíkom ráno zavčas ráno vstávať aby ste ho pred prácou stihli aspoň na pár minút vyvenčiť. Po práci sa tiež za ním ponáhľate a večer keď máte domácu pohodu na gauči alebo sa vám už chce spať musíte ísť opäť von. Niet sa čomu čudovať, pes je živé stvorenie a vyžaduje si pravidelné venčenie a pozornosť. Niektoré literatúry uvádzajú aby ste ho venčili minimálne tri krát za deň. Avšak ak vám to čas a povinnosti umožňujú môžete aj viac. Samozrejme všetko záleží od plemena, ktoré s vami zdieľa domácnosť. Z času na čas sa však môže kľudne stať, že ste sa zdržali v práci alebo na voľnočasovej aktivite a nestihnete sa vrátiť domov v bežnom čase. Aby váš psík doma zbytočne netrpel je tu pre vás wc pre psa. Túto šikovnú pomôcku si vy aj váš psík rozhodne zamilujete už od prvého momentu.

WC pre psa ocení on aj vy

Wc pre psa si zaslúži pozornosť
Možnosti využitia wc pre psa

Podľa väčšiny majiteľov tohto štvornohého domáceho miláčika je wc pre psa veľkou pomôckou. Samozrejme ak nekúpite toto wc od pochybného predajcu alebo v nevhodnej veľkosti či v nevhodnom tvare. V súčasnosti je na trhu moderné a ekologické wc pre psa od spoločnosti Eco dog toilet. Ich toalety pre psov sa vyznačujú nadčasovým dizajnom a prepracovaným riešením tak, aby bolo ich použitie pre psíkov jednoduché a obľúbené. Nezáleží pritom na tom, či máte doma čivavu alebo huskyho. Všetky plemená si na wc pre psa po krátkom tréningu zvyknú a budú si môcť vyprázdniť svoje mechúriky kedykoľvek keď to na ne príde. Ak sa vám používanie tejto pomôcky neosvedčí, tak ho môžete posunúť priateľom či známym, ktorý tiež majú psíka. Nakoľko wc pre psa sa dá umiestniť do interiéru alebo aj do exteriéru. 

Zelená tráva a čistá domácnosť s wc pre psa

Ako sme spomenuli vyššie, tak wc pre psa sa dá umiestniť vo vnútri alebo aj von na záhrade. Záleží na vašich priestoroch a preferenciách kde by ste ho chceli umiestniť. Majitelia psov, ktorí bývajú v rodinnom dome a umiestnia ho na záhrade rozhodne ocenia, že budú mať zelené kríky, trávu a taktiež aj neocikané ploty či fasádu. Taktiež s použitím tohto wc zabránite šíreniu baktérií a vírusom po celom pozemku. Majitelia psov, ktorá dajú wc do jednej z izieb ocenia, že už nenájdu po celom byte mláčky alebo tuhý exkrement. S použitím wc pre psa budete jednoducho menej nervózny vy aj váš milovaný psík. Ak vás tento produkt zaujal neváhajte navštíviť web https://wc-pre-psa.sk/